O nás

Jsme nově vznikající síť nezávislých autorizovaných mycích a servisních center pod originálními názvy CHYTRÉ RENOVACE, CHYTRÉ OPRAVY a CHYTRÉ MYTÍ.

Naším hlavním cílem je zajistit, kromě malých a střední oprav exteriéru a interiéruekologické mytí vozidel bez nutnosti použití vody také renovace exteriéru a interiéru vozidla. Chytré renovace jsou nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy a Chytré mytí, který poskytuje klientům rychlé, efektivní renovace a mytí vozidel s minimální finanční i časovou investicí. Trendem současné doby jsou pojmy jako je rychlost, efektivita a ekologie a to je i náš směr a cíl. Především si přejeme maximálně uspokojit naše klienty s využitím nejmodernějších technologií a prostředků, které prošly významnou evolucí.

V rámci projektů Chytré renovace a Chytré mytí vznikla nová česká značka s produkty péče o automobil a profesionální autokosmetika MY AUTO CARE. Tato značka vznikla spojením české společnosti DEFEND GROUP s americkou ikonou SIMONIZ a je určena pro trhy střední a východní Evropy.

Provozovatelem konceptů Chytré renovace, Chytré opravy a Chytré mytí je společnost ROYAL DEFEND HOLDING a.s. , která je výhradním distributorem, servisním a školícím centrem technologií Chytré renovace, Chytré opravy a Chytré mytí pro Českou a Slovenskou republiku. 


Všechny praktické kontakty najdete v Menu / Kontakty.

 

Ke stažení