Renny Doyle detailing show by FLEX v areálu DEFEND GROUP

Nový prostor Autolakovny Chytré opravy v areálu DEFEND GROUP zažil nevídanou detailingovou show. Ve středu 27. 2. 2019 proběhla zajímavá show známého americké detailera Rennyho Doyla. Tato akce vznikal na základě spolupráce Rennyho Doyla, ambasadora německé značky FLEX a společnosti DEFEND GROUP, která poskytla pro show své prostory.
Renny Doyle je profesionální americký detailer, který zasvětil celý svůj život detailingu a autům. Za téměř 40 let praxe, dosáhl té nejvyšší detailerské mety ve spojených státech amerických a stal se špičkou v oblasti detailingu vozidel. Před několika lety se rozhodl, že začne předávat své zkušenosti ostatním lidem v tomto oboru po celém světě. Jako ambasador německé značky FLEX pořádá detailerské show pro nadšence i profesionály v oblasti auto detailingu. Jeho netradiční show se vždy skládá ze dvou částí, první část je o teorii a motivaci, druhá část je o praktických ukázkách a workshopu, kdy si každý může vše vyzkoušet prakticky.
Společnost FLEX-Elektrowerkzeuge  GmbH je prvním výrobcem elektrických dílenských nástrojů v Evropě. Do portfolia FLEX TOOLS patří více jak 13 kategorií elektrického a aku nářadí včetně měřící techniky a laserů. Inovativní systém nástrojů lze rychle a snadno přizpůsobit různým požadavkům při opravách, broušení, leštění a dalších opravárenských činnostech. Společnost FLEX je obchodním partnerem DEFEND GROUP v rámci projektu servisního konceptu Chytré opravy a Chytré renovace.
 
Fotky si můžete prohlédnout na odkaze zde.
Video s EN titulky si můžete prohlédnout zde. 
Video s CZ titulky si můžete prohlédnout zde.