Nový servisní koncept CHYTRÉ RENOVACE

Představujeme vám nový servisní koncept CHYTRÉ RENOVACE.

Chytré renovace jsou novou moderní technologií pro mytí, čistění a renovace exteriéru i interiéru vozů. Ať už se stalo na vašem voze cokoliv, jsme schopni vám pomoct téměř se vším, co je opravitelné a renovovatelné. Zrenovujeme a zkorektujeme kompletní exteriér a interiér vašeho vozidla.  Dále provádíme speciální keramickou ochranu laku vozidla, která je ideální nadstavbou renovace. Také aplikujeme ochranu čelního skla s použitím nanotechnologií s životností až 6 měsíců. V neposlední řadě vaše auto důkladně ručně umyjeme a vyčistíme. 

Chytré renovace jsou nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy a Chytré mytí. Chytré opravy poskytují klientům rychlé, efektivní opravy s minimální finanční i časovou investicí. S Chytrým mytím můžete umýt jakékoliv vozidlo, malé či větší auto, karavan, autobus, kolo, motorku nebo i letadlo. Unikátní způsob zaručuje rychlé, účinné a šterné mytí s biologicky rozložitelnými přípravky. Kromě mytí v zázemí našeho centra, disponuje Chytré mytí i mobilním vybavením a může tak umýt automobil i v terénu přímo u zákazníka.

V rámci projektů Chytré renovace a Chytré mytí vznikla nová česká značka s produkty péče o automobil a profesionální autokosmetika MY AUTO CARE. Tato značka vznikla spojením české společnosti DEFEND GROUP s americkou ikonou SIMONIZ a je určena pro trhy střední a východní Evropy.

Navštívit nás můžete a využít naše komplexní služby v prvním vzorové servisním a školícím centru v Holešově. V blízké době plánujeme otevřít další centrum v Praze. Věříme, že budou následovat další stacionární centra  i mobilní centra. Více o našich službách najdete na webových stránkách jednotlivých konceptů, neváhejte a podívejte se na:

www.chytrerenovace.cz

www.chytreoparvy.cz

www.chytremyti.cz

www.autoservischytreoparvy.cz