Klub Chytrých renovací

Vítáme vás na stránkách „Klubu Chytrých renovací“, kde jsme pro vás připravili nabídku všech čističů renovátorů a zkrášlovačů pro váš automobil, autobus, karavan nebo motocykl.

Co je klub Chytrých renovací?
Klub Chytrých renovací je tady pro každého, kdo chce mít auto jako nové, auto čisté, voňavé, bez škrábanců a jiných poškození exteriéru a v interiéru vozidla. Klub je určen pro profesionální detailingová centra, karosárny, prodejce vozů atd. Zároveň je z částí určen i pro domácí použití a amatérské renovace vozidla.

Kdo jsme a co děláme?
Jsme nově vznikající síť nezávislých autorizovaných servisních, renovačních a mycích center pod originálními názvy CHYTRÉ OPRAVY, CHYTRĚ RENOVACE a CHYTRÉ NYTÍ. Naším hlavním cílem je zajistit, kromě malých a střední oprav exteriéru a interiéru, renovací,  také ekologické mytí vozidel bez nutnosti použití vody. Chytré renovace jsou nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy, který poskytuje klientům rychlé, efektivní opravy a renovace a mytí vozidel s minimální finanční i časovou investicí.

Jak se stát členem Klubu Chytrých renovací?
Podmínkou členství v Klubu Chytrého mytí je pouze jednoduchá registrace na www.chtrerenovace.cz/klubchytrychrenovaci

Co je výhodou členství v Klubu Chytrých renovací?
Hned po registraci v Klubu Chytrých renovací získáte členství a možnost nákoupu všech přípravků na mytí, ochranu a renovaci včetně příslušenství za výhodné ceny.


Co všechno můžete chytře umýt, vyčistit a zrenovovat?

Přihlásit se Registrovat se

Ke stažení